Çelik Halat Sapanlar

Güvenilir bir çelik halat sapan imal etmek için yalnızca birkaç metre çelik halat, aksesuar ve bir pres makinesi yeterli değildir. Çopuroğlu olarak, 1984’ten bu yana çelik halat sapan imalatı yapmaktayız. Presli ve örgü gözlü çelik halat sapanlarımız EN 13414-1’e göre TSE onaylıdır. Bünyemizde bulundurduğumuz bir adet 600 tonluk, bir adet 2000 tonluk hidrolik pres makinelerimiz ve uzman kadromuzla 6 mm’den 90 mm’e kadar EN 13414-1’e uygun çelik halat sapan imalat kapasitemiz bulunmaktadır.

İmal ettiğimiz tüm çelik halat sapanlar izlenebilir özellikle olup, her biri kalite kontrolden geçerek seri numaralarına göre etiketlendirilip sertifikalandırılmaktadır.

Grommet Çelik Halat Sapanlar

Özellikle ağır yük kaldırma sektöründe yaygın kullanıma sahip olan grommet tipi sonsuz çelik halat sapanların 2016 yılı itibariyle Türkiye’deki ilk ve tek imalatçısı olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Firmamız hem ülkemizin, hem de Dünya lideri firmaların ana dağıtımcılığını yürütmektedir. Ankara Sincan Organize Sanayi’nde yer alan 3.750 metrekare alanda faaliyet gösteren fabrikamızda, ihracatını da yaptığımız, dünya standartlarında ve sertifikalı Çelik Halat Sapanları üretmekteyiz.

En büyüğü 2.000 ton kapasiteli preslerimiz ve eğitimli uzman kadromuzla, yüksek kapasitede 24 mm’den 270 mm çapa kadar Grommet Çelik Halat Sapanları üretmekteyiz.